Na zdrowie

[et_pb_section transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off”][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

cigarette-1301661_1280

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Ślachetne zdrowie,
Nikt się nie dowie,
Jako smakujesz,
Aż się zepsujesz.
Tam człowiek prawie
Widzi na jawie
I sam to powie,
Że nic nad zdrowie

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”18″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

 

Co robimy dla swojego zdrowia ????

Co jesteśmy w stanie zrobić dla naszego zdrowia?

Czy zależy nam na swoim zdrowiu?

Czy czekamy aż zachorujemy?

Czy badamy się systematycznie?

Czy gotowi jesteśmy zerwać ze swoim nałogiem?

O tym jak sobie pomóc czytaj dalej.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_header admin_label=”Nagłówek pełnej szerokości” title=”Czy dla zdrowia możesz zerwać z nałogiem? ” background_layout=”light” text_orientation=”left” header_fullscreen=”off” header_scroll_down=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” content_orientation=”center” image_orientation=”center” custom_button_one=”off” button_one_letter_spacing=”0″ button_one_use_icon=”default” button_one_icon_placement=”right” button_one_on_hover=”on” button_one_letter_spacing_hover=”0″ custom_button_two=”off” button_two_letter_spacing=”0″ button_two_use_icon=”default” button_two_icon_placement=”right” button_two_on_hover=”on” button_two_letter_spacing_hover=”0″]
Te słowa napisane przez Jana Kochanowskiego ponad czterysta lat temu są ciągle aktualne.
Mogę powiedzieć nawet, że teraz są jeszcze bardziej aktualne niż wtedy, gdy pisał je nasz wielki poeta. Dlaczego?? Otóż teraz wiemy więcej na temat profilaktyki zdrowotnej niż w czasach Kochanowskiego. Wiemy jak powstają choroby, że nie jest to kara za grzechy tylko działanie bakterii, wirusów, niedoborów witamin lub minerałów lub działanie toksyn. No właśnie wiemy, ale czy z tej wiedzy korzystamy. Jeżeli robimy coś źle dlatego, że nie wiemy to można nam to wybaczyć, ale jeżeli wiemy o czymś i nie robimy czegoś, to jak to nazwać????
Na przykład wszyscy już wiedzą, że palenie papierosów jest kosztowne i szkodliwe, ale mimo to palimy. O szkodliwości palenia nie będę pisał bo każdy o tym wie. Zresztą wystarczy wziąć do ręki paczkę papierosów. Na każdej paczce pisze   Oczywiście ja wiem, że jest to nałóg i trudno się odzwyczaić, ale można jak ktoś chce.
Często jednak usprawiedliwiamy się, że nie da się tego zrobić. W naszym gabinecie prowadzimy terapię antynikotynową i wielu ludziom udało się pomóc przestać palić. Właściwie udało się to nie jest dobre słowo. Udać się może wygrać w Lotto, czy inną grę natomiast tutaj jest celowe działanie.
Jeżeli  chcę przestać palić. W głowie powstała taka myśl. Za tym idzie działanie,  albo sam rezygnuję z palenia i przestaję palić lub szukam pomocy.
My poprzez nasze działania pomagamy ludziom wytrwać w nie paleniu dzięki terapii biorezonansowej. Oczywiście nie ma idealnych metod, więc nie mogę powiedzieć, że wszyscy po naszej terapii przestają palić jednak bardzo dużo osób przestało palić.
Są różne bardzo ciekawe przypadki. Jedna kobieta, która była na rencie czy emeryturze paliła
60 papierosów dziennie. Powiedziała, że zaraz jak dostanie pieniądze, to kupuje zapasa papierosów na cały miesiąc, aby jej przypadkiem nie zabrakło pieniędzy na papierosy. Z tego co jej zostaje musi utrzymać się przez cały miesiąc. Oto jej słowa „Jeżeli mi zabraknie na jedzenie to trudno, grunt to że mam papierosy”. Po naszej terapii przestała palić. Jest wiele innych ciekawych przypadków.
Inna pacjentka, która była na zabiegu pop miesiącu przyszła z dwoma mężczyznami i opowiedziała swoją historię „Po wyjściu z gabinetu, po zabiegu jak zobaczyłam kogoś palącego papierosa to miała ochotę mu przylać mimo tego, że kilkanaście minut wcześniej sama paliłam. Dlatego właśnie przyprowadziłam brata i ojca bo, jeżeli mnie pomogło to i innym musi pomóc”
Przyjeżdża do naszego gabinetu inna pacjentka, która nie pali już chyba z dziesięć lat albo i więcej Co jakiś czas nachodzi ją jednak chęć zapalenia. Dzwoni więc do nas czy na pewno pracujemy, bo ona ma ochotę zapalić papierosa, ale nie chce i nie może palić. nie chce nikomu z rodziny pokazać, że zapaliła więc następnego dnia jest już z samego rana na zabiegu i dalej nie pali przez pół roku.
Była u nas na zabiegu już chyba ze 20 razy, ale nie pali i mówi, że taniej jej wychodzi zapłacić za zabieg niż palić papierosy, o zdrowiu nie wspominając.
Z rekordzistów był u nas pacjent, który dziennie wypalał 80-100 papierosów. Jak mówił dla niego wytrzymać bez papierosa 20 minut było bardzo ciężko. Po dwóch zabiegach przestał palić i wiem, że kilka lat nie palił jak go widziałem. Teraz już go nie widuję bo wyjechał chyba do Anglii więc nie wiem jak dalej się potoczyły jego losy.
Było też u nas małżeństwo, którzy przyszli oboje na kurację antynikotynową, bo postanowili kupić mieszkanie i powiedzieli albo papierosy, albo mieszkanie bo na obydwa nie starczy. Więc po terapii od razu podpisali umowę kredytową i zamieszkali w nowym mieszkaniu.
Właśnie cel i wybór. Wielokrotnie musimy dokonywać wyborów. Podejmowanie wyborów jest kluczowe. Nasza psychika jest najważniejsza. To my podejmujemy świadomą decyzję.
Oczywiście musimy przekonać jeszcze naszą podświadomość i zaprogramować ją na sukces.
My podejmujemy świadome decyzje, jednak jeżeli nie zaprogramujemy swojej podświadomości, to nie uda się nam tego zrealizować. Tak jak wszystko dlaczego jednym się udaje a innym nie.  To nasza podświadomość pomaga nam zrealizować nasze cele lub też sabotuje nasze działania.

 

Miałem napisać dzisiaj na inny temat ale gdy się przybrałem to sam tak się ułożył. Zaczynam pisać na tym blogu.   Będę pisał na tematy związane ze  zdrowiem. Ale chciałbym pisać o tym co Ciebie drogi czytelniku interesuje dlatego proszę o komentarze, sugestie abym wiedział co dla Ciebie jest interesujące. Ja prowadzę gabinet medycyny naturalnej w Iławie gdzie zajmuję się leczeniem alternatywnym , leczeniem naturalnym. Najczęściej pacjenci zgłaszają się z powodu problemów alergicznych, trudności w rzuceniu palenia, dlatego opisałem jak to się odbywa.

Terapia antynikotynowa to jeden do dwóch zabiegów, które trwają około 15-20 minut.   Gdybyś się zdecydował/ła na ten krok to zapraszam do naszego gabinetu.  Nasze namiary na są na stronie gabinetu

Gabinet Medycyny Naturalnej BIONET

[/et_pb_fullwidth_header][/et_pb_section]