Kim jestem ?

Jestem lekarzem medycyny, ale nazywam siebie Ekodoktor, gdyż interesuje mnie związek zdrowia ze środowiskiem w którym żyjemy. Jest to nowy może jeszcze nie oficjalny dział medycyny zwany ekomedycyną czyli medycyną środowiskową.
Dzielę się na tym blogu swoim doświadczeniem i wiedzą oraz swoim punktem widzenia na temat zdrowia. Będzie mi niezmiernie miło jeżeli będziesz mógł skorzystać z tych informacji do zmiany swojego życia, zmiany na lepsze.

Jestem lekarzem od ponad 30 lat. Pracowałem na oddziale ginekologicznym, chirurgicznym, jako lekarz rodzinny. Obecnie pracuję w ratownictwie medycznym. Od kilkunastu lat zajmuję się również medycyną naturalną. Przyroda jest moją inspiracją niemal od zawsze. Uważam, że natura może dostarczyć nam wiele cennych substancji do zwalczenia naszych dolegliwości. Staram się działać w sposób holistyczny, czyli całościowy. Korzystam z doświadczeń medycyny chińskiej, homeopatii, ziołolecznictwa, medycyny ortomolekularnej. Łącze działanie naturalnych preparatów i sposobów leczenia ze zdobyczami najnowszej techniki.

Życzę Ci wielu ciekawych wrażeń na blogu, zdrowia i sukcesów w życiu!